|  تلفن:  88967451 , 42-88987041 | موبایل: 09128439001 |تلگرام - واتساپ:   09128439001 |   تلگرام

ایمیل: info@cardbookers.com | ایمیل: cardbookers@gmail.com 

CardBookers.Com

تلفن: 88987042 - 88987041  - 88967451  همراه: (تلگرام - واتساپ) 09128439001      تلگرام

فکس : 42693535  
ایمیل info@cardbookers.com ایمیل cardbookers@gmail.com

رزرو هتل برای سفارت - واچر هتل خارجی برای سفارت

صـدور واچـر معتبر رسمی هتل جهت سفارت

صـدور واچـر هتل جهت سفارت برای دریافت ویزا: این نوع رزرواسیون برای افرادی که قصد دریافت ویزا از کشورهای اروپایی، انگلستان، کانادا و امریکا و یا کشورهای آسیایی که نیاز به ویزا دارند مناسب می باشد چرا که در صورت عدم دریافت ویزا عملا هزینه ای برای رزرو هتل پرداخت نکرده اند.

:: هزینه صدور واچـر هتل گرجستان

واچر هتل گرجستان  ( اتاق یک، دو یا سه نفره)  20 دلار 

:: هزینه واچر کشورهای اروپایی، آسیایی، انگلستان، امریکا و کانادا:

1) واچر هتل یک شهر ( اتاق یک، دو یا سه نفره)  20 دلار 
2) واچر هتل دو شهر  ( اتاق یک، دو یا سه نفره)  30 دلار 
3) واچر هتل سه شهر ( اتاق یک، دو یا سه نفره)  40 دلار 
4) واچر هتل چهار شهر ( اتاق یک، دو یا سه نفره)  50 دلار

:: نحوه سفارش و مدارک لازم جهت صدور واچر هتل برای سفارت: 

موارد ذیل را از طريق شماره واتساپ یا تلگرام 09128439001  ارسال نماييد و طی همان روز  واچر از طریق تلگرام، واتساپ و یا ایمیل خدمت شما ارسال می گردد.

 
1)  تصویر پاسپورت مسافران که از طریق ایمیل، واتساپ و یا تلگرام برای ما ارسال شود.
2)  نام کشور و شهر مقصد به لاتين
3) تاريخ ورود و خروج از هتل به ميلادی
4) شماره تراکنش پرداخت آنلاین یا کارت به کارت هزینه واچر

 

تلفن: 88987042 - 88987041 - 88967451   همراه: (تلگرام - واتساپ) 09128439001

 

 با کليک بر روی آيکون های مقابل ميتوانيد با ما از طریق تلگرام یا واتساپ در ارتباط باشيد  تلگرام   

 

 

 

 رزرو هتل برای سفارت

رزرو هتل برای سفارت

  ::  رزرو هتل جهت سفارت از طریق وبسایت ما معتبر و واقعی مي باشد و قابل استعلام مي باشد.

:: وبسایت ما واچر سوری که غير قابل استعلام باشد و معتبر نباشد (مانند واچر های سايت Booking.com که پس از رزرو کنسل مي کنند ) ارايه نمي کند.

:: واچـر هتل جهت سفارت از طریق وبسایت ما بصورت پيش فرض در سربرگ هتل و یا اگر از سیستم آنلاین خود هتل رزرو شده باشد همان رسید آنلاین هتل ارايه مي گردد.

 ::منظور از سربرگ در مورد فوق همان لوگوی هتل می باشد و در صورتی که سربرگ مشابه سربرگ های متداول در ایران مد نظر مسافر باشد واچر های صادر شده با سربرگ های متداول در ایران نمی باشد.

:: به طور خلاصه واچه های صادره از وبسايت ما شامل اطلاعات مسافران يعنی نام و نام خانوادگی - اطلاعات هزينه رزرو و سربرگ به معنای لوگوی هتل مي باشد که قابل قبول تمامی سفارت ها مي باشد مگر آنکه سفارت مقصد شرایط دیگری را جهت واچر به مسافر اعلام کرده باشد که اطلاع از این شرایط قبل از سفارش به ما بر عهده مسافر می باشد و اگر هرگونه مورد اضافه تری از اطلاعات ذکر شده فوق نياز باشد قابل ارايه از طريق وبسايت ما نمي باشد و مسافر قبل از سفارش مي تواند از سفارت مربوطه استعلام نمايد که آيا همين موارد جهت واچر برای سفارت کشور مقصد کافی مي باشد يا واچر مورد قبول آن سفارت شرایط دیگری دارد.

:: گاهی درخواست مسافر واچر با مهر و امضا هتل مي باشد که فقط در صورتی قابل انجام است که هزينه کامل هتل پرداخت شود و از آنجا که ممکن است به هر دليلی به مسافر ويزا داده نشود در آن صورت مي بايست رزرو کنسل و پس از اخذ جريمه هتل به مسافر عودت داده شود که فقط در صورت پرداخت هزينه کامل اقامت مسافر اين مورد امکان پذير مي باشد و  اينگونه واچرها از طريق ما قابل انجام نمي باشد و واچر های صادره از طريق وبسايت ما دارای امضا و مهر هتل نمي باشد و تقريباً تمامی کشور های اروپايی نيازی به مهر و امضا ندارند به غير از کشور يونان که اگر سفارت کشور يونان به مسافر اعلام کرده باشد واچر هتل با مهر و امضا هتل  و  یا مهر آژانس مسافرتی لازم دارد اينگونه واچر از طريق ما قابل انجام نمي باشد.

:: واچر هتل برای سفارت فقط جهت مدارک سفارت و اخذ ويزا ميباشد و امکان استفاده از آن هنگام ورود به کشور مقصد نمی باشد. به طور نرمال هتل هايی که جهت واچر رزرو مي شوند هتل های سه ستاره و چهار ستاره مي باشند و مسافر در صورتی که تاکيدی جهت چند ستاره بودن يا هزينه کلی درج شده در واچر و یا موقعیت جغرافیایی هتل در شهر مقصد داشته باشد بايد حتماً قبل از سفارش به ما اطلاع دهد. واچر در واقع نوعی از رزرو مي باشد که در آن هتل به نام مسافر در سيستم رزرواسيون گرفته مي شود ولی به دليل اينکه هنوز نتيجه ويزای مسافر مشخص نمي باشد در آن هزينه اقامت مسافر پرداخت نمي شود ولی اتاق به نام مسافر رزرو مي شود ، در صورتی که مسافر به هر دليلی با هتل مکاتبه نمايد که در نتيجه هتل درخواست پرداخت هزينه اقامت، گارانتی و يا بخشی از آن را نمايد در اين صورت مسئوليت کنسل شدن رزرو بر عهده خود مسافر مي باشد.

:: مورد اصلی در رزرواسيون هتل ها موجود بودن نام و نام خانوادگی مسافر طی تاريخ واچر مي باشد و شماره کانفيرميشن،  رزرواسيون، نوع اتاق و هزینه ممکن است پس از صدور واچر تغيير کند ولی نام و نام خانوادگی مسافر طبق واچر در هتل موجود خواهد بود.

 :: از آنجا که ممکن است در وبسايت ها و مراکز مهاجرتی مختلف هر کدام به نحوه ای متفاوت شرايط واچر را به مسافر اعلام نمايند بهترين و معتبرترين مرجع جهت پرسش شرايط واچر سفارت همان کشور مي باشد که مطمئن تر این می باشد که اينگونه موارد را از خود سفارت کشور مقصد سوال بفرماييد.

سوالاتی اعم از اينکه:

- واچر سفارت مي بايست چه شرايطی داشته باشد؟

- آيا نيازی به سربرگ به معنای سربرگی که در ايران عرف مي باشد دارد يا خير؟

- آيا نيازی به مهر و امضا هتل  یا مهر آژانس مسافرتی مي باشد يا خير؟

::  در سيستم رزرواسيون تاريخ خروج منظور تاريخی مي باشد که از هتل خارج مي شويد ، به طور مثال اگر روز 10 سپتامبر از هتل خارج مي شويد در واقع 9 سپتامبر شب در هتل اقامت داشته ايد و 10 سپتامبر هتل را ترک مي کنيد که تاريخ خروج از هتل 10 سپتامبر مي باشد که می بایست اعلام نمایید و نتیجتا هر تاریخی که مسافر به عنوان تاریخ خروج ذکر کند تاریخی میباشد که در آن روز هتل را ترک می کند.

::  در صورتی که بيش از يک شهر یا هتل مورد نياز مي باشد نام کشور، شهر و تاريخ ورود و خروج هر کدام جداگانه ذکر شود. 

::  در صورتی که اطلاعات ارايه شده از طرف مسافر صحيح نباشد و يا مواردی مانند نام، نام خانوادگی تاريخ ورود و خروج از هتل و یا موارد دیگر نياز به تغيير داشته باشد مي بايست رزرو جديد انجام پذيرد که شامل هزينه رزرو جديد مي گردد.

 با کليک بر روی آيکون های مقابل ميتوانيد با ما از طریق تلگرام یا واتساپ در ارتباط باشيد  تلگرام   

 

 

 

:: ارائه واچر هتل

:: واچر هتل واچر رسمی هتل جهت سفارت

:: واچر رسمی هتل واچر رسمی جهت سفارت برای دریافت ویزا

:: صدور واچر هتل در سراسر دنیا

:: واچر هتل برای سفارت

:: واچر هتل برای سفارتانگلستان

:: واچر هتل برای سفارتانگلیس

:: واچر هتل برای سفارتهند

:: واچر هتل برای سفارتیونان

:: واچر هتل برای سفارتامریکا

:: واچر هتل برای سفارتپرتغال

:: واچر هتل برای سفارتایتالیا

:: واچر هتل برای سفارتفرانسه

:: واچر هتل برای سفارتهلند

:: واچر هتل برای سفارت اروپا

:: واچر هتل گرجستان

:: رزرو هتل برای دریافت ویزای اروپا

:: رزرو هتل برای سایر کشورهای خارجی

:: رزرو هتل برای اقامت موقت دانشجویی مجارستان