|  تلفن:  88967451 , 42-88987041 | موبایل: 09128439001 |تلگرام - واتساپ:   09128439001 |   تلگرام

ایمیل: info@cardbookers.com | ایمیل: cardbookers@gmail.com 

CardBookers.Com

تلفن: 88987042 - 88987041  - 88967451  همراه: (تلگرام - واتساپ) 09128439001      تلگرام

فکس : 42693535  
ایمیل info@cardbookers.com ایمیل cardbookers@gmail.com

خرید گیفت کارت آمازون

خرید گیفت کارت آمازون

آمازون (Amazon)، طبق آخرین آمار ارائه شده با فروش خالص بیش از 107 میلیارد دلار در سال 2015 و دارا بودن 304 میلیون اکانت فعال در سه ماهه پایانی سال گذشته (2015) در سراسر جهان، با اختلاف بسیار زیاد در میزان بازدید توسط کاربران نسبت به eBay و Wal-Mart، به عنوان حاکم بی چون و چرای بازار وبسایت های خرده فروشی جهان در صدر ایستاده است. بدیهی است که ارائه طیف متنوع محصولات و خرید لذت بخش آن ها از جمله مهمترین دلایل چنین موفقیتی است. خرید از وبسایت آمازون در بین کاربران ایرانی نیز همگام با مصرف کنندگان بین المللی، با اقبال فراوانی روبرو شده است. 

شما می توانید به دو روش نسبت به افزایش اعتبار حساب کاربری آمازون اقدام نمایید. در روش اول می توانید با خرید یک ویزا کارت و اضافه کردن مشخصات آن به اکانت خود در سایت آمازون اعتبار ارزی خود را در این سایت افزایش دهید. برای استفاده از این روش می توانید از طریف صفحه "خرید ویزا کارت" نسبت به خرید کارت ارزی اقدام کنید. روش دوم این است که با استفاده از فرم پایین این صفحه، سفارش خرید یک گیفت کارت آمازون را ثبت نمایید تا ما ظرف حداکثر 24 ساعت یک گیفت کارت آمازون را تهیه و برای شما ارسال کنیم تا با استفاده از آن بتوانید در سایت آمازون افزایش اعتبار دهید. در ادامه گیفت کارت آمازون و نحوه تهیه و استفاده از آن را تشریح نموده ایم.

گیفت کارت آمازون (Amazon Gift Card) در واقع یک کد اعتباری مجازی است که به صورت یک کارت هدیه با مبلغی مشخص از سوی اهدا کننده (مثلا دوست شما) برای یک شخص خاص (مثلا شما) صادر می گردد تا دریافت کننده بتواند به وسیله این هدیه دریافت شده، کالای مورد نیاز خود را از سایت آمازون تهیه نماید.

گیفت کارت آمازون می تواند به صورت فیزیکی یا الکترونیکی در انواع eGift (دریافت کد به صورت آنلاین) ، Print-At-Home (ارسال فیزیکی) و Mail (ارسال ایمیلی) باشد. از نظر کارکرد این سه مورد هیچ تفاوتی با هم ندارند و تنها تفاوت در نحوه ارسال و شکل ظاهری آنهاست. اگر می خواهید گیفت کارت شما به عنوان هدیه به صورت فیزیکی به دست یک دوست برسد می توانید از گزینه های Print-At-Home یا eGift استفاده نمایید، در غیر این صورت اگر تنها برای خرید آنلاین گیفت را تهیه نموده اید همان گیفت کارتی که به صورت ایمیل برای شما ارسال می شود و شامل یک کد است، کافی خواهد بود.

پس از خرید گیفت کارت آمازون، ایمیلی حاوی یک تصویر دریافت خواهید کرد که در آن همانند آنچه در تصویر مقابل می بینید مبلغ (Gift Amount)، کد افزایش اعتبار به حساب کاربری (Redeem Code) و لینک اضافه کردن اعتبار گیفت کارت به حساب کاربری (Redeem Now) نمایش داده شده است.

 Redeem یا Redeem Code کلمه ایست که نه تنها در گیفت کارت آمازون بلکه در بیشتر گیفت کارت های شرکت های مختلف مانند گیفت کارت های Google Play و eBay با آن برخورد می کنید و عبارتست از ثبت کردن کد درج شده روی گیفت کارت در بخش تنظیمات گیفت کارت حساب کاربری که بدین ترتیب اعتبار گیفت به اکانت شما اضافه می گردد.

نکاتی پیرامون خرید گیفت کارت آمازون

 

  • گیفت کارت های آمازون تاریخ انقضا ندارند و شما محدودیت زمانی برای استفاده از آن ها ندارید، در واقع هرگز منقضی نمی شوند.
  • پس از ثبت سفارش گیفت کارت و دریافت آن در ایمیل، لازم است به اکانت خود مراجعه نموده و Redeem Code دریافتی مربوط به گیفت کارت آمازون تهیه شده را در حساب کاربری خود وارد نمایید
  • موجودی گیفت کارت هایی که سفارش می دهید می تواند بین 10 تا 2000 دلار باشد.
  • گیفت کارت های آمازون هیچ محدودیتی در خرید کالا ندارند و با آن می توان هر کالایی که در وب سایت آمازون به فروش می رسد تهیه نمود.
  • اگر پس از خرید گیفت کارت آمازون، نیاز به اطلاعات بیشتر در باره نحوه وارد کردن آن در اکانت آمازون خود دارید می توانید از صفحه "راهنمای تصویری شارژ اکانت آمازون با گیفت کارت" بازدید کنید.