|  تلفن:  88967451 , 42-88987041 | موبایل: 09128439001 |تلگرام - واتساپ:   09128439001 |   تلگرام

ایمیل: info@cardbookers.com | ایمیل: cardbookers@gmail.com 

CardBookers.Com

تلفن: 88987042 - 88987041  - 88967451  همراه: (تلگرام - واتساپ) 09128439001      تلگرام

فکس : 42693535  
ایمیل info@cardbookers.com ایمیل cardbookers@gmail.com

مقاله ها

رزرو هتل خارجی

رزرو هتل خارجی

رزرواسیون هتل در سراسر جهان به صورت آنلاین با ویزا کارت و مستر کارت

 

خدمات کارت بوکرز بصورت کلی شامل چه مواردی می باشد ؟

رزرو هتل از سایت booking.com و وب سايت های مشابه

پرداخت وجه رزرواسیون هتل بصورت آنلاین

ارائه اطلاعات هتلهای زیر قیمت و مشاوره رزرو هتل

خرید اینترنتی بلیط قطار در اروپا

خرید اینترنتی بلیط پروازهای خارجی

خرید اینترنتی بلیط کشتیهای تفریحی

برنامه ریزی سفرهای چند مقصده به اروپا

 

 کارت بوکرز به عنوان اولین مرکز رزرواسیون هتل (فقط هتلهای خارج از ایران) با ارزانترین قیمت و در کوتاه ترین زمان، خدمات رزرواسیون هتل را به گردشگران داخلی و خارجی در سر تا سر دنیا از طریق سایتهای معتبری چون www.Booking.com و www.Expedia.com  و Hotels.com ارائه می نماید.

از اهداف این مرکز ارتقاء کیفیت خدمات مهمانپذیری در صنعت گردشگری خصوصا" رزرو هتل و مراکز اقامتی می باشد که مهمترین نیاز گردشگران بشمار می آید و در این راستا به جلب رضایت مسافران عزیز معتقدیم.

سفر به مناطق مختلف جهان و بازدید از جاذبه های توریستی کشورهای مختلف بطور چشمگیری رو به افزایش است. یکی از ملزومات سفر، انتخاب و رزرو محل اقامت است. از طریق وب سایت های رزرو هتل و یا وب سایت های خود هتل ها شما قادر خواهید بود تا محل اقامت خود را رزرو کنید. این امکان برای ایرانیان نیز فراهم است. رزرو بسیاری از هتل های خارجی به صورت اینترنتی و آنلاین انجام می شود و با توجه به اینکه رزرو هتل های خارجی نیاز به پرداخت ارزی دارد، این امر از طریق ما قابل انجام است و شما با استفاده از خدمات ما می توانید هتل مورد نظر خود را رزرو نمائید. به طور کلی رزرو هتل به دو صورت انجام می پذیرد که در ادامه، این دو حالت به طور کامل توضیح داده شده است. 

حالت Pay Later

در این حالت سایت مربوطه مبلغی بابت رزرو دریافت نمی کند و شما تنها با وارد کردن اطلاعات کارت اعتباری ارزی (ویزا/مستر کارت)، می توانید رزرویشن خود را انجام دهید. 
این روش معمولا در سایت های واسطه ای رزرو هتل نظیر ‌‌ Booking.com و Hotels.com قابل انجام است. در مواردی حتی هتل هایی در وب سایت خود، امکان رزرو به حالت Pay later را ندارند، اما در سایت های واسطه ای رزرو هتل، می توان این هتل ها را به این روش رزرو نمود. 
پس از انجام Reservation، سایت واسطه ای اطلاعات کارت (نظیر شماره کارت، تاریخ انقضا،CVV2 و ...) را در اختیار هتل می گذارد و هتل در هر زمانی می تواند جهت تایید اطلاعات کارت، مبلغ اندکی (مثلاً 1 دلار) را از کارت کسر کند و دوباره آن را به کارت بازگرداند (ریفاند)، یا اینکه به هر دلیلی بخشی از مبلغ (مثلا هزینه شب اول) یا کل آن را از کارت کسر کند. 
پس از رسیدن شما به هتل، مبلغ کامل هزینه هتل یا با اجازه شما از کارت کسر می شود و یا این مبلغ به صورت نقدی بابت هزینه هتل از شما دریافت می شود. 
این نوع رزرواسیون هتل، همچنین برای افرادی که جهت مصاحبه سفارت نیازمند به یک ووچر یا تاییدیه برای رزرو هتل به عنوان یکی از مدارک اخذ ویزا هستند نیز بسیار مناسب است، زیرا در این وضعیت آن ها مطمئن نیستند که از سفارتخانه مربوطه ویزا را دریافت کنند، پس می توانند با استفاده از حالت Pay Later و بدون این که مبلغی از ویزا/مستر کارت کسر شود، تاییدیه رزرویشن هتل را در اختیار داشته باشند و این تاییدیه را به سفارت ارائه نمایند. 

در مواردی مشاهده شده است که علی رغم این که رزرو از نوع Pay Later بوده است، پیش از سفر، هتل تلاش نموده است که جهت کسب اطمینان از آمدن مسافرش، مبلغ کامل یا مبلغ شب اول را از کارت کسر کند. از آنجا که ما برای رزرو هتل به صورت Pay Later  اجازه کسر مبلغ کامل یا مبلغ شب اول را از کارت نمی دهیم، در صورت انجام این کار توسط هتل، رزرویشن کنسل می شود.
اگر به دلیل تلاش هتل برای کسر کردن کل مبلغ از کارت یا بخشی از آن، رزرویشن کنسل شود، از آن جا که این اتفاق به خاطر عدم رعایت قوانین و مقررات سایت توسط هتل یا عدم اطلاع شما از این قوانین و مقررات و دیگر دلایل احتمالی رخ داده است، وبسایت ما هیچ مسئولیتی بابت کنسل شدن رزرو شما بر عهده نخواهد داشت.

حالت Pay Now

در این حالت کل هزینه هتل در هنگام رزرو از کارت کسر می شود و رزرو شما به صورت قطعی در همان زمان انجام می شود. 

طبق استانداردی که در همه جای دنیا وجود دارد، هتل ها حق دارند با اجازه مسافر و در دوره اقامت او یا پس از آن، به دلایلی مثل افزایش روزهای اقامت مسافر در هتل، استفاده از خوراکی ها و نوشیدنی های موجود در اتاق و یا ارائه سرویس های دیگر، از مستر /ویزا کارتی که هتل با آن رزرو شده است، مبالغ بیشتری را کسر نمایند. در نتیجه ما نمی توانیم با مستر کارت/ویزا کارت های خود پرداخت هتل ها را برای شما در حالت Pay Now انجام دهیم. 
از این رو در این حالت شما لازم است خود شخصا اقدام به خرید ویزا کارت نمایید و با کارت خودتان رزرو هتل را به صورت آنلاین انجام دهید. پس از پرداخت هزینه رزرو، برگه تاییدیه رزرو یا همان ووچر (Voucher) را از سایت هتل و از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد. 

معمولاً وب سایت خود هتل ها و همچنین سایت های واسطه ای مثل Expedia.com و booking.com و Hotels.com و agoda.com برای رزرو هتل به این شکل مناسب هستند. لازم به ذکر است که بانک اطلاعاتی این وب سایت ها بسیار جامع هستند و کمتر هتلی در جهان است که آن را در این وب سایت ها نتوانید بیابید.

 

 رزرو هتل های خارجی
:: هتل خارجی با امکان کنسل رایگان  و یا Pay Now
:: رزرو هتل برای سفارت | با قابلیت تغییر تاریخ و نام
:: رزرو هتل های  خارجی از ۲۰ دلار تا ۱۵۰۰ دلار
:: رزرو هتل های خارجی ۱۰ تا ۸۰ درصد زیر قیمت

رزرو ویلا و آپارتمان خارج از کشور
:: رزرو ویلا در ۳۴ هزار نقطه توریستی از دنیا
:: امکان رزرو آپارتمان های ۱ الی ۴ خوابه
:: رزرو ویلا و آپارتمان  ۱۰ تا ۸۰ درصد زیر قیمت
:: رزرو ویلا و اپارتمان ویژه سفرهای گروهی

 

برنامه ریزی سفر به اروپا
:: خرید اینترنتی بلیط EURO PASS
:: برنامه ریزی سفرهای چند مقصده شما
:: کاهش هزینه های سفر تا ۵۰ درصد
:: معرفی بهترین مکان های دیدنی اروپا

 

 با کليک بر روی آيکون های مقابل ميتوانيد با ما از طریق تلگرام یا واتساپ در ارتباط باشيد  تلگرام