|  تلفن:  88967451 , 42-88987041 | موبایل: 09128439001 |تلگرام - واتساپ:   09128439001 |   تلگرام

ایمیل: info@cardbookers.com | ایمیل: cardbookers@gmail.com 

CardBookers.Com

تلفن: 88987042 - 88987041  - 88967451  همراه: (تلگرام - واتساپ) 09128439001      تلگرام

فکس : 42693535  
ایمیل info@cardbookers.com ایمیل cardbookers@gmail.com

شارژ ويزا کارت

شارژ ويزا کارت

اگر قصد دارید جهت انجام پرداخت ارزی ویزا کارت خود را شارژ نمایید، می‌توانید از طریق تکمیل فرم ثبت سفارش این صفحه نسبت به این امر اقدام نمایید. پیش از آنکه سفارش خود را ثبت نمایید موارد زیر را مورد توجه قرار دهید. 
کارت‌ها شامل دو دسته می‌شوند:

  1. گیفت کارت خام: این کارت‌ها تنها یکبار قابل شارژ بوده و در صورت شارژ کردن نمی‌توانید در آینده به موجودی آن بیافزایید، لذا لازم است در زمان ثبت سفارش شارژ نسبت به موجودی مورد نیاز برای پرداخت آنلاین خود اطمینان کافی داشته باشید (در بخش بعدی توضیح بیشتری در این باره آورده شده است). 
    این نوع کارت را می توانید از طریق صفحه "خرید ویزا‌کارت"  خریداری نمایید.
  2. کارت با نام : این کارت را می‌توانید به دفعات شارژ کرده و مورد استفاده قرار دهید. جهت ثبت نام و آگاهی از مشخصات این نوع کارت‌ها صفحه "ثبت نام کارت قابل شارژ دلاری را مشاهده نمایید.

نکاتی پیرامون خرید شارژ ویزا‌کارت 

  • با توجه به اینکه ارز پایه کارت‌ها دلار آمریکا می‌باشد، اگر پرداخت نهایی شما به ارزی غیر از دلار آمریکا (یورو، پوند، دلار کانادا و غیره) انجام می‌پذیرد، لازم است کارمزد بین بانکی را که به میزان حداکثر 4 درصد در هنگام پرداخت محاسبه می‌شود، به مبلغ نهایی پرداخت اضافه کنید. لازم به ذکر است که این کارمزد هیچ ارتباطی با ما ندارد و یک استاندارد بین المللی می‌باشد که توسط شرکت‌های ویزا یا مستر در تمام دنیا و در هنگام پرداخت‌های ارزی غیر دلاری اعمال می‌شود.
  • با توجه به اینکه اگر پرداخت شما زیر 30 دلار باشد، 0.25 تا 0.75 دلار بیشتر از کارت شما کسر خواهد شد، بهتر است، مبلغ شارژ کارت را کمی بالاتر از رقم قطعی پرداخت در نظر بگیرید تا در زمان پرداخت با مشکل کم بودن موجودی کارت مواجه نشوید. این مشکل به خصوص برای شارژ گیفت کارت‌ها از اهمیت بالایی برخوردار می‌باشد زیرا گیفت کارت‌ها پس از Load شارژ دیگر قابل شارژ مجدد و افزایش موجودی نیستند.
لازم به ذکر است با توجه به اینکه کارت شارژی که خریداری می‌کنید، در اکانت شما در وب سایت emoneyproducts جهت لود نمایش داده می شود، لازم است ابتدا یک حساب کاربری در آن سایت ایجاد نمایید و آدرس ایمیلی که به عنوان نام کاربری در هنگام ایجاد حساب کاربری در سایت emoneyproducts انتخاب نموده‌اید را در فرم ثبت سفارش زیر وارد نمایید.

هزینه شارژ ویزا کارت 

کارمزد انجام شارژ ویزا کارت‌ها توسط ما بر اساس جدول زیر می‌باشد:

مبلغ شارژکارمزد شارژ
از 10 تا 1000 دلار 3%
از 1005 تا 1500 دلار 2.5%
از 1505 تا 2000 دلار 2%
از 2005 تا 3000 1%

 

 با کليک بر روی آيکون های مقابل ميتوانيد با ما از طریق تلگرام یا واتساپ در ارتباط باشيد  تلگرام   

 

 

ویزا کارت فيزيکی

ویزا کارت فيزيکی با نام

 ثبت نام ویزا کارت قابل شارژ دلاری جهت تحویل از کشور امارات متحده عربی

ویزا کارت فیزیکی دلاری (TravelEZ VISA CARD) با نام امارات

یکی از بهترین کارت‌های فیزیکی دلاری با نام موجود در ایران، کارت فیزیکی دلاری ویزا کارت‌های تراول ایزی (TravelEZ) صادر شده در کشور امارت متحده عربی است. در صورت ثبت نام این کارت و دریافت فیزیک آن در کشور امارات، شما صاحب یک کارت شبیه عابر بانک‌های ایرانی خواهید بود که تمامی اطلاعات مورد نیاز برای خرید اینترنتی بر روی آن درج شده است. این کارت‌ها از نوع Prepaid هستند و نام شما روی آن حک می‌شود.در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در مورد کارت‌های اعتباری، پیش از خواندن این مطالب به مقاله "انواع کارت‌های ارزی بین المللی" مراجعه کنید.

ویژگی‌های دقیق ویزا‌کارت‌های (TravelEZ VISA CARD)

این کارت‌ها در دو کلاس Premium و Standard عرضه می‌شوند که در ادامه به مشخصات و ویژگی‌های هر کدام از آن‌ها می‌پردازیم:

مشخصاتStandardPremium
محل تحویل امارات امارات
زمان صدور همان روز 12 روز بعد
نام دارنده روی کارت ندارد دارد
سقف میزان شارژ سالیانه (دلار) 30000 50000
سقف میزان شارژ روزانه (دلار) 3000 5000
سقف موجودی کارت (دلار) 6000 10000
مدت اعتبار کارت 1 سال پس از اولین شارژ 3 سال
کارمزد خرید رایگان (در صورتی که ارز خرید به دلار باشد)
کارمزد شارژ مجدد (دلار) 3
سقف برداشت روزانه از ATM (دلار) 2500 2500
کارمزد برداشت از ATM بین المللی (دلار) 3.5
کارمزد اعلام موجودی از ATM بین المللی 0.5
کارمزد تبدیل ارز 2.75
سقف خرید روزانه بدون محدودیت
هزینه ثبت نام کارت 0 69$ به همراه 7 درصد کارمزد
هزینه ثبت نام کارت در شعبه 30$ 60$
مدت زمان ذکر شده دو هفته‌ای بین ثبت سفارش و دریافت کارت TravelEZ، به زمان لازم برای فرایند صدور کارت و پشت سر گذاشتن اوفک چک (OFAC Check) دولت آمریکا مربوط است. OFAC یا Office of Foreign Assets Control یا دفتر کنترل دارایی‌های خارجی، موظف به صدور گواهينامه برای انتقال سرمايه می‌باشد. پيشينه تمام افراد متقاضی را چک می‌کنند تا از قانونی و پاک بودن منشأ سرمايه مورد انتقال اطمينان حاصل کنند. همچنین این سازمان مشخصات مالی اتباع ویژه و اشخاصی که دارایی‌شان مسدود شده یا در لیست انسداد قرار دارند (SDN List) را به طور مرتب به روز می‌کند. شایان ذکر است شخص متقاضی نباید پاسپورت یا گرین کارت آمریکا را داشته باشد، زیرا در این صورت امکان صدور کارت به نام او وجود ندارد و در OFAC Check رد خواهد شد.

در صورتیکه تمایل داشته باشید از طریق ما کارت خود را شارژ نمایید، ظرف همان روز کارت شما شارژ می‌شود.

کارمزد شارژ برابر جدول زیر محاسبه می‌شود: 

در صورت تمایل به خریداری شارژ برای Load روی کارت Standard یا Premium یا گیفت خام، به صفحه "خرید شارژ ویزا‌کارت‌های TravelEZ" مراجعه کنید.
لطفاً به منظور ثبت درخواست کارت به موارد ذیل دقت فرمائید:
- تحویل کارت ها در دوبی می باشد.
- تمام فیلدهای مورد نظر را مطابق با اطلاعات پاسپورت خود بدقت پر نمائید.
- از مدت اعتبار پاسپورت شما باید بیشتر از 6 ماه باقی مانده باشد.
- تمام موارد خواسته شده را به زبان انگلیسی وارد نمائید .
 
 

نکاتی پیرامون خرید شارژ ویزا‌کارت های TravelEZ

  • با توجه به اینکه ارز پایه کارت‌های TravelEZ دلار آمریکا می‌باشد، اگر پرداخت نهایی شما به ارزی غیر از دلار آمریکا (یورو، پوند، دلار کانادا و غیره) انجام می‌پذیرد، لازم است کارمزد بین بانکی را که به میزان حداکثر 4 درصد در هنگام پرداخت محاسبه می‌شود، به مبلغ نهایی پرداخت اضافه کنید. لازم به ذکر است که این کارمزد هیچ ارتباطی با ما ندارد و یک استاندارد بین المللی می‌باشد که توسط شرکت‌های ویزا یا مستر در تمام دنیا و در هنگام پرداخت‌های ارزی غیر دلاری اعمال می‌شود.
  • با توجه به اینکه اگر پرداخت شما زیر 30 دلار باشد، 0.25 تا 0.75 دلار بیشتر از کارت شما کسر خواهد شد، بهتر است، مبلغ شارژ کارت را کمی بالاتر از رقم قطعی پرداخت در نظر بگیرید تا در زمان پرداخت با مشکل کم بودن موجودی کارت مواجه نشوید. این مشکل به خصوص برای شارژ گیفت کارت‌ها از اهمیت بالایی برخوردار می‌باشد زیرا گیفت کارت‌ها پس از Load شارژ دیگر قابل شارژ مجدد و افزایش موجودی نیستند.
  • کارت‌های TravelEZ در اولین لود هیچ کارمزدی را کسر نمی‌کنند. اما در لودهایی که برای بار دوم به بعد انجام می‌شوند، مبلغ 3 دلار به عنوان Service Fee، بلافاصله بعد از لود، از موجودی کارت کسر می‌شود. به عنوان مثال، اگر یک کارت شارژ 1000 دلاری را روی یک کارت Premium با موجودی 0 دلار لود نمایید، ابتدا موجودی کارت به 1,000 دلار افزایش می‌یابد و بلافاصله پس از آن 3 دلار به عنوان Service Fee از موجودی کارت کسر می‌شود. در نتیجه در این حالت موجودی کارت به جای 1,000 دلار، 997 دلار خواهد شد. برای لود کردن شارژ روی گیفت کارت‌ها به دلیل یک بار شارژ بودن آن‌ها، هیچ کارمزدی به عنوان Service Fee کسر نمی‌شود و عین مبلغ به موجودی کارت اضافه می‌شود.